Збройні сили України

Козак-атовець на зустрічі фастівьских козаків у стінах рідної школи у Трилісах

Травень
13

Делегація Фастівського козацького куреня УК на чолі із отаманом Василем Мазуренком завітала до Триліської ЗОШ І-ІІІ ст.

Козацька пісня для волонтерів в АТО

Травень
07

Погожого АТОшного дня на Донбасі перед Пасхою до нас неочікувано завітали київські волонтери. Ми з радістю прийняли їхні подарунки, але було палке бажання зробити їм презент у відповідь. Після чарівної прогулянки на БТРі, мої побратими запросили їх на каву. У моєму творчому куточку була на видноті захована гітара:) І тут розпочалося...

В чистім полі із окопу козак виглядає (вірш козака Олега Чернишенка)

Бер
16

Війна війною, а козацька поетична душа знайде час для творчості! В очікуванні наступного бойового виїзду на передовій, фастівський козак та тренер СК "Доброслав" Олег Чернишенко написав вірша.

Інтерв'ю із фастівськими козаками-атовцями 2015.02.18.

Лют
23

2015.02.18. фастівські козаки, які борються за Україну на сході, поділилися своїми враженнями про війну.

Переможемо, бо ми - на своїй землі!

Сер
12

Фастівські воїни-добровольці, які служать у 72-й окремій механізованій бригаді, повернулися додому із зони АТО на ротаційну відпустку.

Серед хлопців є й козаки Фастівського козацького куреня Українського козацтва. Недільного вечора 10 серпня біля пам'ятника Семену Палію козаки провели невеличку зустріч зі своїми побратимами. Хлопці поділилися своїми враженнями та розповіли, що ж насправді відбувається на Донбасі.

Як доводиться воювати?

Фастівські козаки на передовій за Україну

Травень
15

Журналіст міжнародної інфомаційної агенції взяв інтерв'ю у фастівського козака Тимофія Рудяка, який добровільно пішов до війська боронити Україну.

Підписатися на RSS - Збройні сили України