табори

Дитячо-спортивні, або дорослі табори на природі

Дорогинська січ імені О. Ходаківського 2017 - #1 напередодні

Лип
04

Фастівські козаки проводять підготовку напередодні відкриття щорічного дитячого спортивно-вишкільного табору "Дорогинська січ імені Олександра Ходаківського"

«Дорогинська січ імені Олександра Ходаківського - 2016» виховує патріотів

Лип
07

Любов до країни потрібно виховувати з дитинства. У цьому зайвий раз переконалися фастівчани, яким поталанило відвідати козацький табір, що у кінці червня розкинувся біля села Дорогинка Фастівського району. Тут у наметах біля лісової хащі жило більше 70 дітей від 6 до 18 років з Фастівщини, Василькова, Вишневого та Києва. Майбутніх козаків навчали самостійності – молоді люди самі мили посуд, облаштовували побут, вчилися традиційним народним мистецтвам.

5 днів у лісі за козацьким звичаєм – «Дорогинська січ-2014» (звіт)

Лип
21

Третій рік поспіль в лісі під с. Дорогинка на Фастівщині розташувався дитячий козацький табір під назвою «Дорогинська січ». Його організатори Фастівський козацький курінь Українського козацтва та Фастівський спортивний клуб «Доброслав» зібрали під знамена України та козацтва, біля 70 дітей віком від 5 до 19 років з Київщини. Також нарівні з дітьми вишкіл проходили понад 20 дорослих козаків разом з батьками дітей, які з 4 по 8 липня брали участь у всіх заходах, конкурсах та навчаннях.

Підписатися на RSS - табори