табори

Дитячо-спортивні, або дорослі табори на природі

Дорогинська січ імені О. Ходаківського 2017 - #1 напередодні

Jul
04

Фастівські козаки проводять підготовку напередодні відкриття щорічного дитячого спортивно-вишкільного табору "Дорогинська січ імені Олександра Ходаківського"

Posted By Barvinok read more

«Дорогинська січ імені Олександра Ходаківського - 2016» виховує патріотів

Jul
07

Любов до країни потрібно виховувати з дитинства. У цьому зайвий раз переконалися фастівчани, яким поталанило відвідати козацький табір, що у кінці червня розкинувся біля села Дорогинка Фастівського району. Тут у наметах біля лісової хащі жило більше 70 дітей від 6 до 18 років з Фастівщини, Василькова, Вишневого та Києва. Майбутніх козаків навчали самостійності – молоді люди самі мили посуд, облаштовували побут, вчилися традиційним народним мистецтвам.

Posted By Khorunzhiy read more

5 днів у лісі за козацьким звичаєм – «Дорогинська січ-2014» (звіт)

Jul
21

Третій рік поспіль в лісі під с. Дорогинка на Фастівщині розташувався дитячий козацький табір під назвою «Дорогинська січ». Його організатори Фастівський козацький курінь Українського козацтва та Фастівський спортивний клуб «Доброслав» зібрали під знамена України та козацтва, біля 70 дітей віком від 5 до 19 років з Київщини. Також нарівні з дітьми вишкіл проходили понад 20 дорослих козаків разом з батьками дітей, які з 4 по 8 липня брали участь у всіх заходах, конкурсах та навчаннях.

Subscribe to RSS - табори