Патріотична робота з молоддю по-козацьки

Саме така робота ведеться для того, щоб пробудити в молоді свідоме відчуття, що вони нащадки великої нації. І поїздки козацької старшини по школах, заняття з активною молоддю дають результати, пробуджують в дітей свідомість та зміцнення особистості.
Так в Дідівщанській ЗОШ І-ІІІ ступенів створений козацький осередок на базі учнів школи, які займаються бойовими мистецтвами в українських традиціях в відділенні бойового гопака та панкратіону СК «Доброслав» та ДЮСШ Фастівського району. Саме вони вийшли на суботник, який був організований селищною владою, і самостійно навели порядок біля пам’ятного знаку козацтву в Дідівщині та борцівського залу ДЮСШ. Вони знайшли саджанці молодих дерев та посадили їх біля залу та козацького каменю під керівництвом голови осередку, учениці 10 класу Рак Діани.
Саме для них в суботу 09 квітня за допомогою осавула Фастівського козацького куреня, відповідального за військово-прикладну підготовку в козацтві, кіборга, розвідника 72 бригади Андрія Шаповала був проведений урок військової підготовки прямо під час тренування груп с. Дідівщина та смт. Борова з бойового гопака та панкратіону (тренер Олег Чернишенко).
А перед цим, в п’ятницю 8 квітня Андрія Шаповала запросили провести такий урок в Фастівському ліцеї-інтернаті, де він зі своїм побратимом по козацтву, учасником бойових дій на Донбасі Миколою Прокопенком ознайомили учнів з навчальним автоматом Калашникова та поділились своїм вмінням та спогадами про війну нашого народу з загарбниками.
Робота з дітьми – один з основних напрямків в козацтві. Зараз козаками за допомогою патріотів-меценатів організовується 2 поїздки для самих активних учнів, з якими працюють козаки в гуртках та спортивних секціях в українських традиціях в Холодний Яр та Кам’янець-Подільський із відвідуванням Хотинської фортеці. Попереду ще багато вишколів, дитячих таборів та змагань, які зроблять нашу молоді свідомою та сильною нацією, з якою не посміють воювати ніякі вороги, адже нападають на слабких, а сильних поважають…

Офіційні заходи: 
фото: