КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!

26 БЕРЕЗНЯ У СМТ. БОРОВА ВІДБУЛИСЬ ВІДБІРКОВІ ЗМАГАННЯ ДО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПАНКРАТІОНУ В РОЗДІЛІ ТРАДІШН (УДАРНА ТЕХНІКА З БОРОТЬБОЮ). В ЧЕМПІОНАТІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРИЙМАЛО УЧАСТЬ БІЛЬШЕ 120 УЧАСНИКІВ З 8 КОМАНД З БІЛОЇ ЦЕРКВИ,ВАСИЛЬКОВА, ВОЛОДАРКИ, РОКИТНОГО, МИРОНІВКИ, ФАСТОВА ТА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ. НА ТУРНІР З’ЇХАЛИСЬ НАЙСИЛЬНІШІ СПОРТСМЕНИ В ЦЬОМУ РОЗДІЛІ ЗМАГАНЬ, ДЕ ВИЗНАЧАЛИ НАЙСИЛЬНІШИХ ДЛЯ УЧАСТІ В СКЛАДІ ЗБІРНОЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ, ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ ЗА 3 ТИЖНІ В М. БРОВАРИ.
Організаторами змагань була Київська обласна організація ФСТ «Динамо» України спільно з відділом в справах сім’ї та молоді та відділом освіти Фастівської РДА. Безпосереднє проведення змагань лягло на плечі тренерів та спортсменів Фастівського спортивного клубу «Доброслав» та козаків ГО «Козацький лицарський клуб» та «Фастівський козацький курінь УК» , зокрема на Голову Ради СК «Добромлав» Хоменка Ю.М. та провідного тренера клубу, отамана Фастівського козацтва Чернишенка О.І. .
На урочистому відкритті змагань гостей в смт. Борова (до речі, єдине селище в області, яке проводить в себе чемпіонати Київської області з бойових мистецтв такого рівня!) привітали селищний голова Борової, в минулому майстер спорту з дзюдо Федір Воробей, гостинна хазяйка приміщення, де проводились змагання, директор школи Григорук Наталія Василівна, заступник голови Фастівської районної ради, КМС з боксу Куценко Володимир, начальник відділу молоді і спорту Фастівської РДА Тетяна Машовець та заступник голови Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України Олена Леонідівна Гаврилко!
«Доброславівці» були представлені на змаганнях відразу трьома командами: Дюсш Фастівського району (спортсмени сіл Дідівщина та Веприк), КДЮСШ «Динамо» (спортсмени смт. Борової, тренер Чернишенко О.І.) та Доброслав-Динамо (з Фастова, тренер Хоменко Ю.М.)
З тридцяти «доброславівців» 8 завоювали бронзові нагороди, 8 – срібні, і шестеро стали чемпіонами області, один з яких виконав норматив кандидата в майстри спорту з панкратіону!
Вітаємо бронзових призерів чемпіонату Гапійчук Михайла та Щедова Владислава з Фастова, наймолодшого учасника чемпіонату Панченка Данила, а також Трача Дмитр і Радушинську Інну з смт. Борова, та Орлівського Даніла, Гаврилюка Дениса і Борейка Віталія з Веприка, для яких це були перші змагання з цього виду спорту.
З сріблом вітаємо фастівчанина Суботіна Іллю, борівчан Деркача Дениса, Гонтаренка Валентина, Луніна Антона, Кривоноса Олександра, а також Калягіна Назара з с. В. Салтанівка і Середенка Володимира та Конончука Олександра з Дідівщини!!!
І захоплюємось нашими чемпіонами, які будуть представляти збірну Київської області на Чемпіонаті України! Це Дяченко Андрій з Фастова, який достроково закінчив свої поєдинки на шляху до золота чемпіонату! Це Косенко Ліза з Дідівщини, яка вперше прийняла участь в подібних змаганнях в своєму житті! Це Стасєєв Владислав, який всі перемоги здобув достроково больовими та задушливими прийомами! Це Кривоніс Костянтин з Борової, який переміг в одній з найчисельнішій ваговій категорії та виконав норматив кандидата в майстри спорту з панкратіону! А Григоренко Діана з с. В. Салтанівка впевнено перемагала в суперниць до виходу в фінал, де її чекала діюча чемпіонка України та призерка Чемпіонату Європи з панкратіону. І в напруженій боротьбі в додатковий час вона здолала її (зазначимо, що тренується Діана лише неповних півроку і раніше бойовими мистецтвами не займалася)! І вітаємо юну чемпіонку, дебютантку подібних змагань, Костецьку Анастасію з Борової, яка заслужено перемогла в фіналі больовим прийомом та виборола першу в її житті чемпіонську медаль з бойових мистецтв!
Організатори вдячні за допомогу в підготовці та проведенні змагань депутату обласної ради Олександру Волинцю, члену партії «Укроп», приватному підприємцю Ярославу Желовазі, братам Пьоришкіним. звукорежисеру міського палацу культури Василю та фельдшеру невідкладної допомоги Андрію,який разом з колегою, фельдшером та козаком Улятовським Олександром обслуговували ці складні змагання. Також за надання якісного медичного обслуговування вдячні головному лікарю Центру сімейної медицини Криворучко Л.А. За гостинний прийом в Борівській школі велика дяка директору школи Григорук Н.В. та обслуговуючому персоналу школи. Сім’ї Бережних Вікторії та Віталію - за надану можливість харчуватись організаторам та спортсменам під час змагань, козакам Фастівського козацького куреня та «Козацького лицарського клубу» Колеснику Олексію, Білому Володимиру, Пшеничному Володимиру та Прокопенку Миколі за облаштування залу та допомозі в перевезення дітей та спортивного інвентаря на змагання і зі змагань. Спортсменам СК «Доброслав» Бученку Олексію, Пшеничному Володимиру, Калюжній Аліні - за якісне суддівство, а Камінському Єгору, Косенко Поліні та Хоменку Денису за їх допомогу суддям!
Також вдячні і власникам магазину української книги «Аратта», членам старшини Фастівського козацького куреня Фещенко Наталії та Валентину Лунейку за надану музичну апаратуру для проведення свята!
Вітаємо спортсменів, які прославляють нашу спортивну Фастівщину, з перемогами та успіхів в наступних відповідальних змаганнях!!!

фото: