Молоді фастівчани завоювали кубок Семена Палія

Справжнє свято з різних видів єдиноборств відбулося 26 квітня 2014 року в спортивному залі Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Фестиваль бойових мистецтв за кубок Семена Палія було започатковано у 2013 р. Фастівським козацьким куренем Українського козацтва. В цьому році на кубок завітало більше 150 спортсменів з 9 команд, представників різних стилів: рукопашний бій - команда з Києва; панкратіон та джиу-джитсу – команда з Миронівки; бойове самбо та панкратіон – 3 команди з Василькова; з Фастова: джиу-джитсу – команда «ГО Спортивна нація», бойовий гопак, панкратіон та рукопашний бій прадставляли 3 команди «Фастівського спортивного клубу Доброслав» - КДЮСШ «Динамо», ДЮСШ Фастівського району та «Доброслав». Організаторами заходу, як і минуло року, стали Київська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (заступник голови Гаврилко О.Л.), Фастівська районна державна адміністрація (директор ДЮСШ Фастівського району Чечко О.І.), Фастівський козацький курінь УК (курінний отаман Мазуренко О.В.), та Фастівський спортивний клуб «Доброслав» (Голова Ради Хоменко Ю.М.).

Команди спортсменів віком від 8 до 18 років, у складі не більше 20 чоловік кожна, після показових виступів своїх стилів єдиноборств, провели між собою поєдинки за єдиними для всіх правилами (боротьба для дітей 8-11 років та боротьба з ударною технікою для спортсменів 12 – 18 років).

Переможці та призери фестивалю з єдиноборств, у своїй боротьбі також здобували залікові бали для цілої команди, яка боролася за кубок. В таких змаганнях, окрім індивідуальної майстерності спортсмена, на перше місце постає командний дух. Він допомагає кожному показати свої найкращі якості та сильними, емоційними уболіваннями підтримати товаришів у їхніх поєдинках.

Після запеклої боротьби та нагородження переможців, всі з нетерпінням чекали командних результатів. Перемогу за третє місце отримала найсильніша команда Федерації панкратіону Київської області СК «Арена» з Миронівки. За перше місце однакову кількість балів набрали команда змішаних єдиноборств СК «Алексіс» з Василькова та команда, яка представляла такі види бойових мистецтв, як панкратіон і бойовий гопак – КДЮСШ «Динамо», що складається з спортсменів ФСК «Доброслав». І лише за більшою кількістю срібних медалей кубок Семена Палія з рук курінного отамана Фастівського козацького куреня УК Василя Мазуренка отримали спортсмени «Доброслава», які здобули право зберігати у своїй алеї слави цілий рік цей козацький трофей на Фастівщині! Кубок за ІІ місце у фестивалі поїхав до Василькова.

Вітаємо бронзових призерів членів команди СК «Доброслав»: Пшеничного Володимира, Мочарського Іллю, Вітовщика Сергія та Стрельбіцького Артема; срібних призерів – Єпішкіна Дмитра, Рудяка Дениса, Гайдая Владислава, Кармазіна Петра, Максимова Олега та Гребенюка Павла, а також переможців фестивалю – Смислова Даніла (завоював два золота в боротьбі зі своїми однолітками та в боротьбі з ударною технікою, де боровся зі спортсменами на 2 роки старшими від себе), Брацлавського Владислава, Трача Дмитра, Луніна Антона, Фарину Ілону, Кривоноса Олександра та Шеремета Іллю!

Вітання також всім тим «доброславівцям», які в складі інших команд з Фастівщини своїми результатами не дозволили випередити одноклубників з команди-переможниці фестивалю: Мельнику Максиму, Навозенку Данілу, Головку Сергію, Щедову Владиславу та Піщанському Артему, які вибороли бронзу змагань; Боржимському Валентину, Дяченку Андрію, Висоцькому Максиму та Борщуку Олександру, що завоювали срібло, та чемпіонам змагань Гриценку Андрію, Бережному Назару та Дроботу Олександру!

Спортсменів підготували тренери Чернишенко О.І. та Хоменко Ю.М. Організатори змагань щиро дякують за допомогу у проведенні спортивного свята директора Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Григорук Наталії Василівні, директору Асоціації «Тайфун» з міста Києва Ульянченку Сергію Віталійовичу та провідному тренеру Асоціації Большакову Леоніду Леонідовичу за надане технічне обладнання для проведення фестивалю.

І, насамкінець, хочеться висловити велику подяку всім спортсменам та їхнім батькам за допомогу в організації спортивного свята, яке кожен рік буде проходити на Фастівщині і збирати друзів з різних куточків України, а в майбутньому і світу.

Мультимедіа: